UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник пункту портового

Начальник пункту портового

Завдання та обов’язки. Здійснює керівництво господарською та виробничою діяльністю портового пункту. Забезпечує виконання плану вантажно-розвантажувальних робіт. Керує роботою з удосконалення організації виробництва, забезпечує впровадження заходів з організації праці, удосконалення технології вантажно-розвантажувальних робіт. Забезпечує оброблення флоту в оптимальному режимі. Керує розробленням та забезпечує впровадження заходів, спрямованих на дострокове оброблення суден та вагонів.

Забезпечує технічно правильну експлуатацію устаткування та інших основних засобів. Бере участь у складанні графіків планово-запобіжних і капітальних ремонтів споруд та устаткування. Вживає заходів щодо запобігання забрудненню моря нафтою й нафтопродуктами. Організовує роботу із застосування форм, систем заробітної плати та матеріального стимулювання, узагальнення та розповсюдження передових прийомів та методів праці. Здійснює планування, облік і складання встановленої звітності щодо виробничої діяльності портового пункту. Забезпечує безпечні умови праці.

Здійснює підбір працівників, розстановку та доцільне їх використання. Проводить роботу з виробничого навчання працівників. Контролює дотримування працівниками виробничої та трудової дисципліни, правил охорони праці та протипожежного захисту. Вносить пропозиції щодо заохочення працівників, які відзначилися, накладання дисциплінарних стягнень на порушників технологічної та трудової дисципліни.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, положення та інші керівні документи з господарської та виробничо-технічної діяльності портового пункту; правила перевезень вантажів і тарифні керівництва; правила Регістру судноплавства України; правила технічної експлуатації перевантажувальних машин, механізмів і портового устаткування, що встановлені в портовому пункті; організацію та технологію перевантажувальних робіт; умови оброблення й обслуговування суден у портах; діючі положення з оплати праці та форми матеріального стимулювання; техніко-економічне й виробниче планування; облік і звітність; договори та угоди, укладені портовим пунктом з іншими організаціями; правила технічної експлуатації суден морського флоту; заходи щодо захисту навколишнього природного середовища; транспортне право; економіку; організацію праці й управління; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору