UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Механік вантажного району (дільниці)

Механік вантажного району (дільниці)

Завдання та обов’язки. Забезпечує безаварійну, безпечну, високоефективну роботу перевантажувальної (вантажно-розвантажувальної) техніки для механізаторів (докерів-механізаторів) та робітників із технічного обслуговування перевантажувальної техніки. Ознайомлюється зі змінно-добовим планом щодо розстановки перевантажувальної техніки, з розпорядженням щодо зміни механіків групових та електромеханіка. Отримує інформацію від працівників із технічного обслуговування та ремонту про технічний стан перевантажувальної техніки.

Перевіряє наявність механізмів, які знаходяться на оперативному зберіганні. Приймає зміну від змінного механіка та проводить інструктаж із питань охорони праці робітникам зміни з технічного обслуговування та ремонту перевантажувальної техніки, перевіряє наявність у них кваліфікаційних посвідчень. Здійснює приймання та видавання машин та механізмів у відповідності до правил технічної експлуатації та до установленого в порту порядку. Контролює механізаторів (докерів-механізаторів), які працюють у зміні, щодо виконання ними робіт з огляду, змащення та заправлення перевантажувальної техніки. Забезпечує максимальне використання перевантажувальної техніки, не допускаючи її простоювання з технічних причин.

Проводить заміну перевантажувальної техніки, що вийшла із ладу, вживає заходів щодо усунення несправностей та пуску її в експлуатацію. Інформує осіб, які відповідають за справний технічний стан перевантажувальної техніки, про несправності та неполадки. Утримує місця зберігання перевантажувальної техніки в чистоті та відповідно до вимог правил пожежної безпеки. Проводить підбір та встановлення на перевантажувальну техніку змінних вантажозахоплювальних пристроїв. Забезпечує перевірку щодо справного технічного стану перевантажувальної техніки для роботи наступної зміни.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, нормативні та інші керівні документи, що стосуються експлуатації перевантажувальної техніки; правила технічної експлуатації та ремонту підйомно-транспортного та перевантажувального устаткування морських портів; види та форми технічної документації, обліку та звітності, правила їх оформлення; основи економіки, організації праці й управління; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна, базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією, пов’язаною з експлуатацією перевантажувальної техніки: для спеціаліста або бакалавра — не менше 1 року, молодшого спеціаліста — не менше 2 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору