UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник відділу кошторисів та проектів організації праці

Начальник відділу кошторисів та проектів організації праці

Завдання та обов’язки. Організує складання кошторисів та розроблення проектів виконання робіт на суднопідйомні, підводно-технічні та інші підводні роботи із залученням, у разі потреби, проектних інститутів. Здійснює контроль за своєчасним і якісним випуском проектно-кошторисної документації, застосуванням найбільш прогресивних та економічних рішень з метою здешевлення кошторисної вартості. Забезпечує відповідність проектів організації робіт сучасному рівню досягнень науки і техніки, державним стандартам, технологічним нормам та рекомендованим схемам, вказівкам і правилам з проектування і виконання суднопідйомних, підводно-технічних та інших підводних робіт.

Забезпечує узгодження та оформлення в установленому порядку кошторисів організації робіт. Бере участь в експертизі проектів на підводно-технічні роботи, розроблених іншими організаціями та спільно з іншими відділами підприємства та його загонами, готує пропозиції та висновки. Надає допомогу загонам і координує їх діяльність з питань складання кошторисів та розроблення проектів організації виконання робіт на підводні роботи. Організує розроблення поточних та перспективних планів роботи, контролює їх виконання та керує працівниками відділу.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, положення, інструкції та інші керівні матеріали відносно суднопідйомних робіт, проектно-кошторисної справи, а також тих, що визначають діяльність відділу; перспективи розвитку підводно-технічних робіт; склад, зміст, порядок розроблення та узгодження проектів і кошторисів; правила і норми, державні стандарти, технічні умови, інструкції, вказівки, довідкові матеріали, що відносяться до проектування і виконання підводних робіт; методику технічних розрахунків; передові методи виконання робіт; основи інформатики, можливості обчислювальної техніки (ПЕОМ); питання економіки, організації виробництва, праці та управління, правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідною напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 5 років, бакалавра — не менше 7 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору