UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник відділу спеціального флоту

Начальник відділу спеціального флоту

Завдання та обов’язки. Керує діяльністю експедиційних загонів із забезпечення належної технічної експлуатації, утримання, своєчасного та якісного ремонту спеціального флоту, призначеного для виконання аварійно-рятівних, суднопідйомних, підводно-технічних та інших підводних робіт. Контролює готовність суден спеціального флоту до експлуатації.

Розроблює заходи щодо підвищення рівня технічного стану спеціального флоту відповідно до досягнень науково-технічного прогресу і контролює їх виконання. Здійснює контроль за виконанням правил, наказів, положень, вимог, нормативних та інших інструктивних документів з технічної експлуатації спеціального флоту, правил охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, правильним веденням суднової технічної документації. Аналізує стан технічної експлуатації спеціального флоту, узагальнює та впроваджує заходи щодо удосконалення технічної експлуатації та технології роботи спеціального флоту.

Готує документи на списання та заявки на одержання нових суден спеціального флоту. Керує працівниками відділу, веде роботу щодо підвищення їх технічних знань. Координує діяльність загонів з питань технічної експлуатації спеціального флоту.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження, положення, інструкції та інші керівні матеріали та нормативні документи, що відносяться до технології робіт, технічної експлуатації, ремонту спеціального флоту, а також визначають діяльність відділу; технічні характеристики та сферу застосування суден спеціального флоту; новітні досягнення у вітчизняному та зарубіжному суднобудуванні спеціального флоту для виконання підводних робіт; передові методи організації праці, технічної експлуатації та судноремонту; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи економіки, організації праці, трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 5 років, бакалавра — не менше 7 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору