UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Державні службовці патронатної служби
  4. Консультант

Консультант

Завдання, обов’язки та повноваження. Здійснює наукову експертизу, консультації та своєчасне забезпечення керівника підрозділу міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади необхідною та повною інформацією щодо вітчизняного та зарубіжного досвіду, робіт провідних вчених, державних і політичних діячів, громадських об’єднань тощо з метою оперативного та якісного прийняття рішення. Розробляє та обгрунтовує пропозиції за різними варіантами проектів відповідних рішень, організовує їх експертизу.

Координує консультативну роботу з проблем відповідної сфери (галузі) управління, організовує консультування керівника підрозділу органу виконавчої влади з соціально-економічних, науково-технічних, зовнішньоекономічних питань, формування ринкових відносин тощо. Контролює, оцінює та узагальнює якість інформації, що подається керівнику підрозділу органу виконавчої влади про можливі соціально-економічні наслідки реалізації рішень, що приймаються. Вивчає та оцінює результати проведених наукових розробок, аналогів, думок вчених для проведення кваліфікованих консультацій.

Має право. Отримувати у встановленому порядку від усіх структурних підрозділів відповідного органу виконавчої влади, місцевої державної адміністрації, наукових установ, підвідомчих підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань інформацію та матеріали, необхідні для виконання службових обов’язків. Відвідувати у встановленому порядку органи виконавчої влади, підприємства, установи, організації. Вносити пропозиції щодо вдосконалення діяльності органу виконавчої влади.

Повинен знати. Конституцію України ; акти законодавства, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; Укази Президента України, постанови та розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток відповідних сфер (галузей) управління; основи економіки та управління; форми та методи роботи із засобами масової інформації; передовий вітчизняний та зарубіжний досвід у відповідній сфері (галузі) управління; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці та протипожежного захисту; основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом не менше 5 років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору