UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Завідувач віварію

Завідувач віварію

Завдання та обов’язки. Організовує роботу віварію з утримання, годівлі і догляду за тваринами-продуцентами і донорами у виробництві сироваток, ендокринних препаратів, антибіотиків та інших препаратів біосинтезу. Контролює дотримання правил підготовки до операцій інструментів, тварин-продуцентів і приміщень; умови стерильної роботи; правила виконання імунізацій, кровопускань, тотальних кровопускань; правила утримання і годівлі тварин-продуцентів і донорів та догляду за ними після імунізацій і кровопускань. Здійснює контроль за своєчасним прибиранням кліток, стаєнь, стійл тощо. Стежить за виконанням зоогігієнічних і ветеринарних правил під час утримання, годівлі тварин і догляду за ними. Організовує проведення дезінфекції і дератизації приміщень віварію. Контролює раціони годівлі тварин, виконання планів заготівлі і правил зберігання кормів.

Забезпечує технічну справність приміщень, устаткування, інвентарю та їх своєчасний ремонт. Виконує розрахунки і складає заявки на придбання устаткування, ремонтних матеріалів, приладів, інструментів, тари тощо. Бере участь у складанні дефектних відомостей і заявок на поточний і капітальний ремонт приміщень, контролює і приймав ремонтні роботи. Забезпечує правильне ведення встановленого обліку і звітності. Постійно підвищує свою ділову кваліфікацію, організовує навчання кадрів. Забезпечує утримання віварію в чистоті і порядку. Контролює додержання працівниками виробничої і трудової дисципліни, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Повинен знати: закони, постанови, накази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування з питань агропромислового комплексу; Закон України “Про ветеринарну медицину”, Статут ветеринарної медицини; зоогігієнічні і ветеринарні правила утримання тварин; правила застосування лікувальних і дезінфікуючих засобів; досягнення науки і передовий досвід у галузі ветеринарії; основи ринкової економіки, організації виробництва, праці й управління; трудове законодавство; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору