UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник відділу меліорації

Начальник відділу меліорації

Завдання та обов’язки. Розробляє та організовує разом із землекористувачами, власниками землі систему заходів щодо забезпечення сприятливої меліоративної обстановки на зрошуваних і осушуваних землях, утримання в технічно справному стані колекторно-дренажної мережі і споруд на ній, свердловин вертикального дренажу. Здійснює контроль за своєчасним проведенням зазначених заходів. Координує роботу гідрогеолого-меліоративної служби, аналізує матеріали спостережень за режимом ґрунтових вод та їх мінералізацією, відведенням, водообліком дренажних вод і повторним їх використанням тощо, готує висновки і пропозиції щодо поліпшення меліоративного стану земель і технічного стану зрошувальних та осушувальних систем.

Погоджує дозволи на спецводокористування, обґрунтовує потребу в електроенергії для роботи дренажних насосних станцій і водовідведення. Бере участь у розробленні та впровадженні заходів щодо запобігання заболочуванню та засоленню меліорованих земель, забезпечує додержання природоохоронних вимог під час експлуатації меліоративних систем. Вносить пропозиції щодо реконструкції або підвищення технічного рівня меліоративних систем і колекторно-дренажної мережі, зниження планових витрат на ремонтні роботи. Бере участь у роботі комісій з приймання в експлуатацію колекторно-дренажних систем, збудованих і відремонтованих, здійснює контроль за додержанням правил технічної експлуатації, безпечного ведення робіт.

Упроваджує нові технології і передові форми організації праці. Несе відповідальність за своєчасне забезпечення ремонтно-будівельних підрозділів необхідною кошторисною, нормативною та технічною документацією. Організовує ведення обліку та статистичної звітності на виконані роботи відповідно до встановлених форм. Координує діяльність експлуатаційних підрозділів, які здійснюють обслуговування колекторно-дренажної мережі і меліоративного стану зрошуваних і осушуваних земель. Організовує підвищення кваліфікації працівників відділу.

Повинен знати: законодавчі та нормативні документи з питань технічної експлуатації меліоративних і колекторно-дренажних систем, природоохоронне законодавство; Водний кодекс ; Земельний кодекс ; Статут експлуатаційної служби органів меліорації і водного господарства; Положення про планово-запобіжний ремонт меліоративних систем; конструктивні особливості, призначення і режими роботи меліоративних систем; організацію і технологію виконання ремонтно-експлуатаційних робіт; правила приймання закінчених будівництвом та ремонтом меліоративних об’єктів; основи економіки, гідравліки, гідрології, гідротехніки, землеробства, трудового законодавства; правила і норми охорони праці і виробничої санітарії.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією гідротехніка: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, бакалавра — не менше З років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору