Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Дегоржер

Дегоржер

5-й розряд

Завдання та обов’язки. Веде процес дегоржажу — скиду переведеного на пробку та попередньо замороженого осаду у виробництві шампанського та ігристих вин пляшковим методом. Перевіряє прозорість вина, правильність заморожування осаду та відсутність його на стінках пляшок, підготовлених до дегоржажу. Витягає пробку, викидає осад, обмиває шийки пляшок вихідною піною. Органолептично визначає відсутність у вині сторонніх запахів. Установлює пляшки в приймальні пристрої лікеродозувальної машини. Веде облік.

Повинен знати: основи технології виробництва шампанського та ігристих вин пляшковим методом; сутність і значення процесу дегоржажу, правила його проведення; стандарти на ігристі вина; біофізико-хімічні властивості вина, дріжджів, вуглекислоти; будову та правила експлуатації основного та допоміжного устаткування, пристроїв дегоржажного відділення; правила ведення обліку.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 4 розряду — не менше 1 року.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору