Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. ВИПУСК 45. Електротехнічне виробництво

ВИПУСК 45. Електротехнічне виробництво

Розділи "Загальні професії робітників електротехнічного виробництва", "Виробництво електроізоляційних матеріалів", "Електровугільне виробництво", "Кабельне виробництво", "Ізоляційні та намотувально-обмотувальні роботи", "Виробництво хімічних та інших джерел струму" (цей розділ складається з підрозділів: "Загальні професії робітників у виробництві хімічних та інших джерел струму", "Виробництво гальванічних елементів і батарей та інших джерел струму", "Виробництво свинцевих і лужних акумуляторів та батарей") Випуску 45 "Електротехнічне виробництво" Довідника кваліфікаційних характеристик професій робітників переопрацьовано з урахуванням уточнення кваліфікаційних характеристик робітників, змін і доповнень до змісту робіт, які виникли під впливом упроваджень досягнень науки, техніки, технології, організації виробництва та праці, нових вимог до кваліфікації робітників та якості продукції, безпечного ведення робіт.

У Випуску враховано нові вимоги щодо розроблення кваліфікаційних характеристик і одночасно збережено наступність, традиції застосування і особливості будови Випуску 19 ЕТКС (видання 1985 р.).

У зв'язку з появою нових більш складних видів робіт розширено діапазон розрядів Калібрувальника котушок електроприладів з 1-4 на 1-6.

Кваліфікаційні характеристики розроблено відповідно до шестирозрядної сітки. Розряди робіт встановлено відповідно до їх складності без урахування небезпечних і шкідливих виробничих факторів, важких умов праці.

Усі робітники, окрім завдань, обов'язків та знань, які передбачено відповідними кваліфікаційними характеристиками, повинні знати, виконувати та додержуватись правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, виковувати правила внутрішнього трудового розпорядку.

Порядок застосування кваліфікаційних характеристик, установлення і підвищення розрядів, внесення змін і доповнень викладено в "Загальних положеннях Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників", які вміщено у Випуску 1ДКХП.
Повернутися до списку випусків

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Додати резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи:

КЗпП (Кодекс законів про працю України)

Електронна версія кодексу законів про працю України (КЗпП) на рус. і укр. мовах

ДКХП України

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, 87 випусків online.

Класифікатор професій 2007р.

В класифікатор професій вже внесені всі правки, видані після 2005 року

Бланки кадрових звітів

Бланки всіх основних звітів, які кадровик зобов'язаний здавати в два фонди

Положення про відділи

Приклади положень про відділи, про прийом / звільнення, положення про персонал

Бланки трудових наказів

Бланки найпоширеніших наказів, необхідних в роботі кадровику

Трудові угоди

Приклади різних видів трудових угод для компаній різних сфер

↑ Вгору