Аккаунт не активовано. Перевірте пошту . 

На допомогу HR-фахівцю

Одна з аксіом управління свідчить: будь-яка проблема підприємства - це проблема управління людськими ресурсами. Саме тому відділ кадрів в загальному і менеджер по персоналу зокрема, відіграє ключову роль у формуванні команди компанії, її успіху та значущості на ринку.

Як знайти і утримати потрібних людей? Чому варто вчити співробітників? Як побудувати ефективну систему мотивації і вибудувати відносини в колективі? Відповіді на всі ці питання, а також безліч бланків та форм для кадрового діловодства Ви знайдете в цьому розділі.

Для кадровиків ми постаралися зібрати все кадрове законодавство України в рамках розділу. Тут Ви можете подивитися Класифікатор професій 2007 року (з усіма вже внесеними правками), довідник кваліфікаційних характеристик професій (ДКХП), бланки та форми, необхідні в кадровому обліку та багато іншого. Крім цього в розділі ми зібрали одну з найбільших баз посадових і робочих інструкцій для працівників усіх напрямків діяльності та виклали онлайн словник термінів.

Посадові інструкції

HR-бібліотека

book-cover
Делопроизводство в кадровой службе

Рік: 2007
Видавництво: Проспект
Автор: Рогожин М.Ю.
Рубрика: Управління персоналом

В пособии представлены примеры заполнения основных документов кадровой службы предприятия: приказов о приеме, переводе, увольнении работников, справок по персоналу, командировочных удостоверений; приведены образцы оформления записей в трудовых книжках и личных делах работников, примерные образцы трудовых договоров по общеотраслевым должностям руководителей, специалистов, служащих и рабочих, а также примеры должностных инструкций работников. Пособие подготовлено с учетом требований ГОСТ Р6.30—2003 и Правил ведения и хранения трудовых книжек и дает ответы на основные вопросы организации работы с документами по персоналу в условиях современного предприятия. Для руководителей предприятий, их заместителей по управлению, сотрудников служб персонала, отделов кадров, рекрутинговых агентств и компаний, специализирующихся на оказании консалтинговых услуг в области HRM, студентов, слушателей специализированных курсов. Перейти →

book-cover
Мотивация на 100%. А где же у него кнопка?

Рік: 2007
Видавництво: М.:Альпина Бизнес Букс
Автор: С. Иванова
Рубрика: Підбір персоналу

В своей новой книге директор по персоналу компании Johnson & Johnson Светлана Иванова рассказывает о подходах к повышению эффективности работы наиболее важного ресурса компании - ее сотрудников. В ней собраны и на практических примерах исследованы методы, которые наиболее часто используются западными и российскими компаниями. С помощью этой книги вы сможете сформировать систему мотивации персонала, которая будет лучше всего работать в условиях вашей компании. Лучше усвоить и научиться использовать на практике изложенный в книге материал вам помогут многочисленные практические примеры и задания, а также сквозная деловая игра "Виртуальный отдел". Книга адресована в первую очередь руководителям организаций и менеджерам по персоналу, но будет интересна и более широкой аудитории - всем, кто ориентирован на профессиональный рост и достижение личного успеха. Перейти →

Якщо у вас є зауваження пропозиції рекомендації можете написати нам

Зробити розділ краще!

Інші документи:

КЗпП (Кодекс законів про працю України)

Електронна версія кодексу законів про працю України (КЗпП) на рус. і укр. мовах

ДКХП України

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, 87 випусків online.

Класифікатор професій 2007р.

В класифікатор професій вже внесені всі правки, видані після 2005 року

Бланки кадрових звітів

Бланки всіх основних звітів, які кадровик зобов'язаний здавати в два фонди

Положення про відділи

Приклади положень про відділи, про прийом / звільнення, положення про персонал

Бланки трудових наказів

Бланки найпоширеніших наказів, необхідних в роботі кадровику

Трудові угоди

Приклади різних видів трудових угод для компаній різних сфер

↑ Вгору