Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 

На допомогу HR-фахівцю

Одна з аксіом управління свідчить: будь-яка проблема підприємства - це проблема управління людськими ресурсами. Саме тому відділ кадрів в загальному і менеджер по персоналу зокрема, відіграє ключову роль у формуванні команди компанії, її успіху та значущості на ринку.

Як знайти і утримати потрібних людей? Чому варто вчити співробітників? Як побудувати ефективну систему мотивації і вибудувати відносини в колективі? Відповіді на всі ці питання, а також безліч бланків та форм для кадрового діловодства Ви знайдете в цьому розділі.

Для кадровиків ми постаралися зібрати все кадрове законодавство України в рамках розділу. Тут Ви можете подивитися Класифікатор професій 2007 року (з усіма вже внесеними правками), довідник кваліфікаційних характеристик професій (ДКХП), бланки та форми, необхідні в кадровому обліку та багато іншого. Крім цього в розділі ми зібрали одну з найбільших баз посадових і робочих інструкцій для працівників усіх напрямків діяльності та виклали онлайн словник термінів.

Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

Посадові інструкції

HR-бібліотека

book-cover
Как выбирать своих людей

Автор: Рут Миншулл
Рубрика: Підбір персоналу

Один мудрый человек однажды сказал, что нет двух абсолютно одинаковых людей. За это мы можем быть во век ему благодарны. Люди бывают высокие, низкие и разного цвета. Разные биографии, жизненный опыт и есть такие Перейти →

book-cover
Психология потребностей и мотивация персонала

Рік: 2006
Видавництво: Гранд
Автор: Чендлер С.
Рубрика: Управління персоналом

Книга посвящена проблеме повышения эффективности деятельности персонала современных организаций психологическими средствами, а именно, путем изучения и последующего управления мотивационно-потребностной сферой личности работников. Определены основные термины и понятия предметной области; методы и приемы управления ведущими мотивами и потребностями персонала; представлены психодиагностические процедуры. Данная книга рассчитана на руководителей организаций, сотрудников служб управления персоналом, менеджеров и практических психологов, а также может быть полезна студентам, аспирантам и преподавателям соответствующих специальностей. Перейти →

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи:

КЗпП (Кодекс законів про працю України)

Електронна версія кодексу законів про працю України (КЗпП) на рус. і укр. мовах

ДКХП України

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, 87 випусків online.

Класифікатор професій 2007р.

В класифікатор професій вже внесені всі правки, видані після 2005 року

Бланки кадрових звітів

Бланки всіх основних звітів, які кадровик зобов'язаний здавати в два фонди

Положення про відділи

Приклади положень про відділи, про прийом / звільнення, положення про персонал

Бланки трудових наказів

Бланки найпоширеніших наказів, необхідних в роботі кадровику

Трудові угоди

Приклади різних видів трудових угод для компаній різних сфер

 
↑ Вгору