Аккаунт не активовано. Перевірте пошту . 

На допомогу HR-фахівцю

Одна з аксіом управління свідчить: будь-яка проблема підприємства - це проблема управління людськими ресурсами. Саме тому відділ кадрів в загальному і менеджер по персоналу зокрема, відіграє ключову роль у формуванні команди компанії, її успіху та значущості на ринку.

Як знайти і утримати потрібних людей? Чому варто вчити співробітників? Як побудувати ефективну систему мотивації і вибудувати відносини в колективі? Відповіді на всі ці питання, а також безліч бланків та форм для кадрового діловодства Ви знайдете в цьому розділі.

Для кадровиків ми постаралися зібрати все кадрове законодавство України в рамках розділу. Тут Ви можете подивитися Класифікатор професій 2007 року (з усіма вже внесеними правками), довідник кваліфікаційних характеристик професій (ДКХП), бланки та форми, необхідні в кадровому обліку та багато іншого. Крім цього в розділі ми зібрали одну з найбільших баз посадових і робочих інструкцій для працівників усіх напрямків діяльності та виклали онлайн словник термінів.

Посадові інструкції

HR-бібліотека

book-cover
Управление персоналом

Автор: Т.Ю. Базаров, Б.Л. Еремин
Рубрика: Мотивація співробітників

На основе отечественного и зарубежного опыта предлагаются эффективные подходы к работе с персоналом в современных условиях (командный менеджмент, контрактация ответственности, антикризисное управление). Рассматриваются осно¬вы организации управления, концепции управления персоналом, стратегии управ¬ления персоналом, технологии и методы управления персоналом. Проблемы управ¬ления персоналом рассматриваются с учетом специфики организационной культуры, фаз жизни организации. Второе издание дополнено конфликтологическими основами кадрового менеджмента и корпоративным PR. Перейти →

book-cover
Как управлять временем

Автор: Потапов С.В.
Рубрика: Підбір персоналу

Эта книга для тех, кто хочет эффективно управлять своим временем. Один час - и Вы в курсе, как сделать Ваш день максимально продуктивным, успевать сделать все важные дела и при этом иметь достаточно времени для отдыха. Результат: Вы все делаете правильно, опережая других и в работе, и в жизни. Лучшие техники тайм-менеджмента помогут Вам достичь успеха! Учитесь управлять собой и своим временем! Перейти →

Якщо у вас є зауваження пропозиції рекомендації можете написати нам

Зробити розділ краще!

Інші документи:

КЗпП (Кодекс законів про працю України)

Електронна версія кодексу законів про працю України (КЗпП) на рус. і укр. мовах

ДКХП України

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, 87 випусків online.

Класифікатор професій 2007р.

В класифікатор професій вже внесені всі правки, видані після 2005 року

Бланки кадрових звітів

Бланки всіх основних звітів, які кадровик зобов'язаний здавати в два фонди

Положення про відділи

Приклади положень про відділи, про прийом / звільнення, положення про персонал

Бланки трудових наказів

Бланки найпоширеніших наказів, необхідних в роботі кадровику

Трудові угоди

Приклади різних видів трудових угод для компаній різних сфер

↑ Вгору