Аккаунт не активовано. Перевірте пошту . 

На допомогу HR-фахівцю

Одна з аксіом управління свідчить: будь-яка проблема підприємства - це проблема управління людськими ресурсами. Саме тому відділ кадрів в загальному і менеджер по персоналу зокрема, відіграє ключову роль у формуванні команди компанії, її успіху та значущості на ринку.

Як знайти і утримати потрібних людей? Чому варто вчити співробітників? Як побудувати ефективну систему мотивації і вибудувати відносини в колективі? Відповіді на всі ці питання, а також безліч бланків та форм для кадрового діловодства Ви знайдете в цьому розділі.

Для кадровиків ми постаралися зібрати все кадрове законодавство України в рамках розділу. Тут Ви можете подивитися Класифікатор професій 2007 року (з усіма вже внесеними правками), довідник кваліфікаційних характеристик професій (ДКХП), бланки та форми, необхідні в кадровому обліку та багато іншого. Крім цього в розділі ми зібрали одну з найбільших баз посадових і робочих інструкцій для працівників усіх напрямків діяльності та виклали онлайн словник термінів.

Посадові інструкції

HR-бібліотека

book-cover
Когда человек - проблема: Что делать?

Рік: 2007
Видавництво: SmartBook
Автор: Д. Кирби, Д. Магретта, Д.Коннор, Б. Реймус, А. Хаяси,Д. Хамфрис
Рубрика: Психологія для підбору та управління персоналом

Как научиться терпимо относиться к увлечениям, странностям и предубеждениям других людей? Как создать в коллективе такие условия, в которых люди могли бы делиться друг с другом мнениями, передавать опыт и вдохновлять на достижение цели? Анализ самых различных ситуаций, мнения авторитетных экспертов помогут вам, опираясь на свои чувства и разум, определить правильный путь в решении этой проблемы. Книга представляет большой интерес как для опытных, так и для начинающих менеджеров. Адресована широкому кругу читателей. Перейти →

book-cover
Скрытое управление человеком (Психология манипулирования)

Рік: 2007
Видавництво: Мн.:Харвест
Автор: Шейнов В
Рубрика: Підбір персоналу

Книга посвящена приемам воздействия на людей. В ней исследованы предпосылки и изучена технология скрытого управления и манипулирования. Даны многочисленные примеры применения этой технологии в отношениях между руководителями и подчиненными, женщинами и мужчинами, детьми и родителями, учителями и учениками и т. д. Книга помогает освоить данный способ управления людьми и учит защищаться от манипуляторов. Адресуется тем, кто желает добиться многого, опираясь на силу своего интеллекта. Перейти →

Якщо у вас є зауваження пропозиції рекомендації можете написати нам

Зробити розділ краще!

Інші документи:

КЗпП (Кодекс законів про працю України)

Електронна версія кодексу законів про працю України (КЗпП) на рус. і укр. мовах

ДКХП України

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, 87 випусків online.

Класифікатор професій 2007р.

В класифікатор професій вже внесені всі правки, видані після 2005 року

Бланки кадрових звітів

Бланки всіх основних звітів, які кадровик зобов'язаний здавати в два фонди

Положення про відділи

Приклади положень про відділи, про прийом / звільнення, положення про персонал

Бланки трудових наказів

Бланки найпоширеніших наказів, необхідних в роботі кадровику

Трудові угоди

Приклади різних видів трудових угод для компаній різних сфер

↑ Вгору