Аккаунт не активовано. Перевірте пошту . 

На допомогу HR-фахівцю

Одна з аксіом управління свідчить: будь-яка проблема підприємства - це проблема управління людськими ресурсами. Саме тому відділ кадрів в загальному і менеджер по персоналу зокрема, відіграє ключову роль у формуванні команди компанії, її успіху та значущості на ринку.

Як знайти і утримати потрібних людей? Чому варто вчити співробітників? Як побудувати ефективну систему мотивації і вибудувати відносини в колективі? Відповіді на всі ці питання, а також безліч бланків та форм для кадрового діловодства Ви знайдете в цьому розділі.

Для кадровиків ми постаралися зібрати все кадрове законодавство України в рамках розділу. Тут Ви можете подивитися Класифікатор професій 2007 року (з усіма вже внесеними правками), довідник кваліфікаційних характеристик професій (ДКХП), бланки та форми, необхідні в кадровому обліку та багато іншого. Крім цього в розділі ми зібрали одну з найбільших баз посадових і робочих інструкцій для працівників усіх напрямків діяльності та виклали онлайн словник термінів.

Посадові інструкції

HR-бібліотека

book-cover
Как закрыть вакансию. Органайзер рекрутера

Рік: 2006
Видавництво: Вершина
Автор: Антон Иванов
Рубрика: Підбір персоналу

«Как закрыть вакансию?» — основной вопрос каждого рекрутера. Многое зависит от того, насколько быстро, качественно и эффективно будет проведена эта работа. Перед вами практическое пособие по освоению рекрутинга, представленное в виде органайзера. Автор, опытный специалист по рекрутингу, предлагает методики по поиску и привлечению клиентов, работе с кандидатами, документационному оформлению операций, успешному закрытию вакансий и т. д. Издание дополнено приложениями, тестами по оценке компетенций и навыков, опросниками, анкетами кандидатов, шаблонами договоров и других документов. Книга предназначена для начинающих рекрутеров и специалистов, желающих познакомиться с новыми методиками в этой области. Также издание будет полезно владельцам рекрутинговых компаний и руководителям предприятий. Перейти →

book-cover
Мой любимый рекрутинг

Автор: Александр Иванов
Рубрика: Психологія для підбору та управління персоналом

Рекрутинг для начинающих и ныне действующих на рынке рекрутеров, а также для работодателей, соискателей, менеджеров по персоналу, консультантов, психологов, персонала компаний и просто любопытствующих Перейти →

Якщо у вас є зауваження пропозиції рекомендації можете написати нам

Зробити розділ краще!

Інші документи:

КЗпП (Кодекс законів про працю України)

Електронна версія кодексу законів про працю України (КЗпП) на рус. і укр. мовах

ДКХП України

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, 87 випусків online.

Класифікатор професій 2007р.

В класифікатор професій вже внесені всі правки, видані після 2005 року

Бланки кадрових звітів

Бланки всіх основних звітів, які кадровик зобов'язаний здавати в два фонди

Положення про відділи

Приклади положень про відділи, про прийом / звільнення, положення про персонал

Бланки трудових наказів

Бланки найпоширеніших наказів, необхідних в роботі кадровику

Трудові угоди

Приклади різних видів трудових угод для компаній різних сфер

↑ Вгору