Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Інформаційні матеріали

Інформаційні матеріали

В допомогу HR спеціалісту

Законодавство та право

Всі закони, що регулюють кадровий облік України, з останніми оновленями та правками

Класифікатор професій

Класифікатор професій України з внесеними доповненями від 2007р., доповнення А, Б, В

Довідник кваліфікаційних характеристик

Випуски ДКХП України онлайн, працівники різних сфер діяльності з описом обовязків

Посадові інструкції

Каталог посадових інструкцій для різних спеціалізацій на російській та українській мовах

HR-бібліотека

Книги для менеджерів по персоналу, рекрутерів і кадровиків, можливість купити або завантажити книгу

Кадрова документація

Форми та бланки, необхідні в кадровому обліку, документація на російській і українській мовах

Статті для HR-спеціалістів

Матеріали по підбору, оцінці, адаптації і мотивації персоналу, психологія для HR

Телефонні коди міст України

Телефонні коди міст України

Центри зайнятості України

Выбор професії - Центри зайнятості України

В допомогу шукачу

Зразки резюме

Приклади резюме різних спеціальностей на російській, українській і англійських мовах

Види резюме

Класифікація видів резюме, рекомендації щодо написанню резюме для кожного шукача

Поради - як написати резюме?

Основні правила щодо написання резюме, розміщення блоків, процес написання

Супровідний лист

Правила складання, готові приклади листів, поради з написання шукачам без досвіду роботи

Рекомендаційний лист

Як написати рекомендації, хто повинен їх писати, зразки готових рекомендаційних листів

Трудовий договір

Що таке трудовий договір, його види, відповідальність, правила заключення, приклад трудового договору

Список професій

Ознайомитися зі списком професій і дізнатися в чому саме полягає суть конкретних вакансій.

Словарь термінів

Подивиться словник термінів.

Статті

Публікації на тему працевлаштування в Україні.

Шукаєте роботу?

Створіть резюме

Шукаєте персонал?

Додайте вакансію

Скоро свята:

Робота: Статті та поради

Для шукачів та роботодавців, які тільки починають отримувати досвід і розвивати себе професійному сенсі, буде корисним прочитати ряд статей. Всі матеріали орієнтовані на професійний розвиток та вирішення складних ситуацій, як на роботі, так і за її межами.

Якщо Ви шукач, в першу чергу ознайомтесь зі статтями  «Як знайти роботу», «Як пройти співбесіду», «Я шукаю роботу» и «Як ефективно шукати роботу на Jobs.ua». Для менеджера по персоналу ключовими є розділи порад та рекомендацій щодо підбору співробітників, подальшої адаптації і мотивації персоналу.

Шукачу

12 листопада

Резюме грає важливу при працевлаштуванні. Саме воно вперше знайомить роботодавця із здобувачем і має всього декілька секунд справити неймовірне враження. Зацікавити роботодавця і справді дуже важко, особливо за такий короткий час. Тож, дуже важливо робити резюме повністю відповідним до норм та вимог, а також максимально наповнити його інформаційно, щоб здивувати компанію своїм досвідом роботи та навичками.

12 березня 2019

Кількість трудових мігрантів з України до Польщі, дедалі меншає

9 листопада

Готовы открыть миру еще "неизведанный Таиланд"?

Роботодавцю

16 листопада

Зараз у компанії «ламають макітри» над тим, як виходити з конфузу, й намагаються не афішувати подальше розгортання подій навколо цього інциденту

15 листопада

Кожний, поважаючий себе керівник, повинен аналізувати свою роботу і постійно її корегувати. Виток бажання покращити своє керівництво береться з бажання розвиватися та вдосконалювати свої лідерські навички, свою компанію. Від лояльності лідерських якостей спеціаліста залежить робота усього колективу. А, як відомо, керівник може і надихнути, і навпаки відбити усіляке бажання приходити на роботу. Якщо ви самостійно хочете перевірити себе та свої лідерські навички, то уважно придивіться до наступних ознак поганого керівництва, можливо вони вам підкажуть, що вам необхідно скорегувати у подальшій роботі.

14 листопада

А як ви віддячуєте своїм працівникам за їх сумлінний труд?

Все про роботу

19 листопада

Різки зміни, які час від часу відбуваються з членами вашої команди – перший важливий індикатор того, що щось відбувається у стосунках між підлеглим та роботодавцем. Лише досвідченому керівникові вдається помітити ці зміни та правильно відреагувати на них. Уявіть собі, приділивши більше уваги вашим робітникам та їх емоційному стану, ви зможете помічати найменші зміни в їх поведінці, наприклад, коли вони надумають звільнятися.

18 листопада

Успешная адаптация новых сотрудников в компании становится возможна при условии систематической совместной работы специалиста и работодателя. Таким образом, за процесс адаптации отвечает не только работодатель, но еще и сам специалист, сотрудники в коллективе, менеджер по персоналу, наставник. Адаптация не всех специалистов проходит успешно потому, что некоторые условия ответсвенными за этопроесс не выполняются.

13 листопада

Если вы относитесь именно к тем сотрудникам и специалистам, которых постоянно увольняют с компаний, то возможно, стоит задуматься о причинах и вашем поведении. Психологи утверждают, что причиной постоянного увольнения могут быть особенности характера человека. Поэтому они ведут компанию не вперед, а наоборот тормозят развитие отношений и продвижению работы в команде. Сегодня мы попытались выяснить, каких сотрудников работодатели увольняют без сожаления по причине их особенностей характера.

Новини України і світу

20 листопада

Темпи росту номінальних зарплат уповільнюються, але середню зарплатню "чекають" на рівні 11 500 грн

19 листопада

Сообщается, что в проекте Государственного бюджета на 2019 год, финансирование охраны здоровья увеличено на 15 000 000 гривен

16 листопада

с 19.11.18 по 18.01.19 Для наших Лучших Работодателей!

Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації

20 липня

Оказалось, что согласно данным на 19 июля, в ВУЗы Украины было подано около миллиона заявлений на обучение бакалавров, младших специалистов и магистров. При этом, больше половины таких заявлений были поданы в электронном виде.

9 червня 2017

Обзор «забытых» профессий.

7 березня 2017

Если так пойдет и дальше, то как ни крути, украинский рынок труда просто обязан будет максимально приблизиться к своеобразному «идеалу соискателя»

Цікаво про бізнес

17 березня 2017

Успеху всегда сопутствует, не столько удача, сколько кропотливая и серьезная работа, в том числе и над самим собой. А, как известно, весомой частью такой работы является и повышение уровня как своих знаний, так и личности в целом.

25 квітня 2017

По первому разу Давида посадили сразу по четырем статьям после шести судебных разбирательств в трех штатах. Суть всех обвинений одна: различные формы вымогательства денег у честных фраеров под радужные обещания прибыли. Ну, вы знаете: вечером деньги, утром стулья. С маленькой оговоркой: стульев не было не только утром, но и вообще никогда.

25 квітня 2017

В основе учения Рамы – «американского буддизма» – лежит идея о том, что в условиях современного быстро развивающегося общества западный человек может достичь духовного просветления без всяких религиозных церемоний. Что из этого получилось, вы сейчас узнаете.

↑ Вгору