Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Администратор офиса (секретарь)

4 100 грн.
 10 січня Чернівці 
Компанія:ТОВ "НІКО-Чернівці"  (https://jobs.ua/company-tov-nko-chernvts-1575268) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Дівчина до 30 років, приємна зовнішність та дикція; знання ПК на рівні користувача (MS Office: Word, Excel, ел.пошта, Інтернет), офісної техніки.

Обязанности: забезпечення і обслуговування роботи керівника; здійснення роботи з організаційно-технічного забезпечення адміністративної діяльності офісу; (в т.ч. обробка кореспонденції, ведення діловодства та документообігу).

Условия: Офіційне працевлаштування, соціальні гарантії, сучасні умови праці, додаткові пільги, гідна оплата праці

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору