Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Администратор учебного центра

Заблокована
7 000 грн. + %
  7 березня  Київ 
Компанія: Академия Успеха  (https://jobs.ua/company-akademiya-uspeha-1576581) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: высшее образование, честность, порядочность, позитивизм, профессионализм, грамотность, приятный внешний вид, эрудиция, жизнерадостность, хорошее знание ПК на уровне уверенного пользователя.

Обязанности: консультация клиентов по телефону и в офисе, контроль учета рабочего времени и посещаемости, организация, заказ онлайн через интернет и проведение закупок на мастер классы продуктов и расходных материалов, знание программ наших курсов и мастер классов, ежедневное размещение рекламы в интернете, уборка помещения 2-3 раза в неделю, систематическое поддержание идеальной чистоты и порядка в учебном центре.

Условия: пятидневка с 10 до 18, два выходных в неделю плавающие, испытательный срок 1 месяц, стабильная зарплата + хорошие бонусы при условии хорошего результата работы. Отпуск 3 раза в год (май = 2 недели, июль = 2 недели, январь = 2 недели)

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору