Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Администратор в кафе

14 000 грн. + %
 13 січня Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Предлагаем интересную работу Администратором - девушке/женщине от 25 до 45 лет, в кафе «Spring»
У нас находят друзей,открывают в себе таланты, приобретают опыт работы и строят успешную карьеру!
В обязанностях: встреча и общение с посетителями, организация бесперебойной работы клуба, управление персоналом, обеспечение комфортной обстановки, краткая отчетность.
От нас: График работы – посуточный (c 09:00 до 09:00)-1/2, ЗП – от 14.000 грн/месяц (+ бонусы + премиальные), дружелюбный коллектив, карьерный и финансовый рост!

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору