Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Администратор зала

Заблокована
5 500 грн.
 20 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования: чоловік/жінка з вищою (незакінченою) гуманітарною або технічною освітою

Обязанности: прийом відвідувачів автоцентру, допомога клієнтам в пошуках інформації та необхідних об’єктів автоцентру, надання консультації, підготовка документів та матеріалів, реєстрація кореспонденції, спілкування по телефону з клієнтами. Участь в автомобільних виставках, ярмарках, салонах та публічних автомобільних заходах. Робота з засобами телекомунікації та зв’язку.

Условия: робота 2/2 (ПН-ПТ з 8-00 до 20-00, СБ з 10-00 до 19-00, НД з 10-00 до 17-00), соц. пакет, оплачувані лікарняні листи, відпустка 24 дні. Зарплата вказана чиста, до виплати.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору