Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Адміністратор салону краси

  4 січня Львів 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Вимоги: шукаємо працьовиту, комунікабельну, відповідальну та креативну бажано дівчину віком від 20 до 27 років, неодружену і без дітей.

Салон преміум-класу, тому правильно поставлене мовлення та приємній зовнішній вигляд є обов’язковим !

Умови роботи: робочі дні 2 через 2 з 9.30 до 20.30

Обов’язки: вести запис клієнтів, зустріч клієнтів, ведення СОЦ. МЕРЕЖ, підтримання чистоти в салоні, розрахунок клієнтів, запропонувати каву клієнту, продаж косметики і виконання усієї побутової роботи (помити чашку після клієнта, тримати в чистоті своє робоче місце, закидати прання і т.д.)

Оплата 230 грн. за день перший місяць, усі наступні 250 грн. за день + 7% від продажу косметики

Стажування проходить від 2 до 5 днів (залежить від того як ви будете справлятись)

Прошу звертатись тільки тих дівчаток які дійсно хочуть працювати, яким подобається сфера краси і які розуміють що «гроші з неба не падають» їх потрібно заробляти !

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору