Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Агент по недвижимости (риелтор)

12 000 грн.
 11 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Агентство недвижимости «Собственник» предлагает вакансию — агент по недвижимости, с опытом и без опыта работы. Если Вам от 20 лет и Вы обладаете желанием работать и развиваться в сфере недвижимости, активны, амбициозны, коммуникабельны, обладаете грамотной речью, стрессоустойчивы, стремитесь к высокому доходу, то мы будем рады принять Вас в Наш коллектив.Мы гарантируем: бесплатное обучение, постоянная помощь руководителей, рабочее место, клиентская база, система мотиваций и поощрений, дружный коллектив!

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Схожі вакансії

↑ Вгору