Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Агроном

7 000 грн.
 12 січня Львів 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги:

освіта профільна, знання різних технологій вирощування та обробітку грунту, досвід роботи — бажаний, знання ділового спілкування та ведення переговорів, впевнений користувач ПК, готовність до відряджень, бажано наявність водійського посвідчення — категорії«В».

Умови роботи:

офіційне працевлаштування, нормований робочий день, щомісячні заохочувальні премії

Обов’язки:

планування та організація, консультування, контроль технологічного процесу вирощування насіння овочевих, кормових та квіткових культур контроль якості сільськогосподарської продукції ведення технічної документації ведення обліку та звітності

Будемо раді бачити в своїй команді кваліфікованого фахівця, зацікавленого у виконанні поставлених завдань.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Схожі вакансії

↑ Вгору