Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Арматурщик Бетонщик

Заблокована
35 000 грн.
  7 березня  Кривий Ріг 

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:віддалена робота

Опис вакансії

Требования:Требуется бригада монолитчиков (15-20человек).Уметь выполнять вязку арматуры, выставлять опалубку, принимать бетон в конструкции.

Условия работы:В г.Магадан, жилье, спец.одежду весь необходимый инструмент предоставляет работодатель, так же оформляет весь пакет разрешительных документов.Компенсация проезда с базового города.Оплата труда от выработки, от 3500до5500за м.куб.залитого бетона, в зависимости от конструктива.Пресутствует вахтовый метод.Все остальные вопросы по телефону с 09:00до 20:00каждый день.

Обязанности:Быть готовым к длительным командировкам, физически и практически здоровым, обязательно без вредных привычек.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору