Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Артист

 11 січня Київ 
Компанія:ФОП Редько М.В.  (https://jobs.ua/company-fop-redko-mv-1575218) ( Всі вакансії)
Категорії:Сфера розваг

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

“Best Ukrainian Artists” приглашает украинских артистов любых жанров и направлений в искусстве, будущих украинских Джо Дассенов и Селин Дион, украинских Мэрилин Мэнсонов и Эми Уайнхаус, всех тех, кто чувствует в себе силу в будущем своим искусством славить Украину на весь мир. Украинский шоу-бизнес не дает такой возможности, а мы попытаемся. Это – наша мечта. Ждем ваши видеоматериалы для размещения на Best Ukrainian Artists с последующим участием в конкурсах и концертах лауреатов. Отправляйте, пожалуйста, на рассмотрение в раздел “Публикации” в группу https://www.facebook.com/groups/164418917618799/

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору