Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Автомаляр

26 000 грн.
 12 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

Автомаляр в Польше

Город: Kryspinów. Пол: желательно мужчины. Возраст: _ Опыт работы: от 1 года. Обязанности: подготовка элементов под покраску, покраска (грунтование, полиуретан или акрил и металлик), полировка. Условия трудоустройства: желание работать. Рабочий график: с 6 до 18, пн-сб. Зарплата: 15−17 зл в час. Жилье предоставляется — 400 зл.

+48 500 712 049 Инга (тел и вибер)

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору