Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Автослесарь рихтовщик

Заблокована
15 000 грн.
  7 березня  Одеса 
Компанія: ЧП Кушнир Е.  (https://jobs.ua/company-chp-kushnir-e-1566464) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: В связи с расширением штата, компания «АВТОСМАЙЛ» приглашает принять участие в конкурсе на вакансию «Рихтовщик»

Обязанности:

Обязанности: рихтовка, замена частей кузова.

Нам нужен рихтовщик высокого профиля. От вас нужен высокий уровень знаний и профессионализма. Мы даем для работы: профессиональный инструмент,‎ спецодежда. А еще персональные ящички для вещей и инструмента, кухня, душ, отапливаемый цех — все для продуктивной работы.


Условия: Гр.раб. с 9:00 до 18:00

Выплата зп 3 раза в месяц

Месторасположение: г.Одесса.

Ждем вашего звонка: 063 50 85 171 Екатерина

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору