Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Автослюсар

Заблокована
8 000 грн.
 16 березня  Полтава 
Компанія: Геоюнит  (https://jobs.ua/company-geoyunit-1577127) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Забезпечувати експлуатацію і надійну роботу транспортних засобів та устаткування, здійснювати своєчасне та якісне проведення профілактичних оглядів, ремонтів транспортних засобів та устаткування. Забезпечувати дотримання правил технічної експлуатації транспортних засобів та устаткування та організовувати їх безпечну експлуатацію. Вивчати умови роботи устаткування, окремих деталей і вузлів з метою виявлення причин їх передчасного спрацювання. Вживати заходів щодо своєчасної заміни спрацьованого і морально застарілого устаткування. Проводити дефектоскопії устаткування, інструменту і пристроїв. Контролювати якість монтажу устаткування. Вести облік роботи устаткування, витрат запасних частин і матеріалів. Складати звіти про наявність і технічний стан устаткування. Організовувати облік витрат запасних частин, агрегатів, шин, акумуляторів, обладнання та паливно-мастильних матеріалів; Забезпечувати заміну та списання транспортних засобів, агрегатів, обладнання, які відпрацювали амортизаційний строк, вести суворий контроль за пломбуванням спідометрів

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору