Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Бармен

  3 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования:

— возраст желательно от 20 до 30 лет, опыт работы от 1-го года, желательно с образованием;— умение разбираться в алкогольных и безалкогольных напитках;— умение работать с калькуляциями и списанием напитков, знание сроков и условий хранения напитков, понимание системы учета и контроля продуктов в целом. — личные качества: чистоплотность, порядочность, работоспособность, наличие чувства юмора.

Условия работы: Ресторан расположен в центре города (район парка Шевченко). График работы 3/3, 11:00−23:00. Оплата: 300 грн. в смену + 2% от кассы, выплата 2 раза в месяц. Питание за счет ресторана.

Обязанности:

— приготовление напитков в соответствии с калькуляциями;— контроль остатков и составление заявок на закупку;— участие в проведении инвентаризации и анализ результатов инвентаризации, работа со списанием.Подробности на собеседовании. Звонить в любой день с 11.00 до 21.00 по телефонам.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору