Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Бетонщик-арматурщик

Заблокована
15 000 грн. + %
 13 лютого  Київ 
Компанія: ЦЕНТРОМІСТОБУД  (https://jobs.ua/company-tsentromstobud-416830) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: возраст - от 20 лет, образование - не имеет значения. Навыки по изготовлению металлических каркасов для железобетонных конструкций.

Обязанности: Умение выполнять работы по армированию горизонтальных и вертикальных конструкций с использованием мелкощитовой опалубки при возведении монолитных жилых зданий.

Условия: З.П. – сдельно-договорная, выплачивается 2 раза в месяц (аванс +основная выплата) своевременно, предоставляем жилье.

Все рабочие должны иметь медицинскую справку, установленного образца, с допуском работы на высоте.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору