Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Бухгалтер

5 000 грн.
 25 грудня 2017 Луцьк 
Компанія:Перспектива, РА   (https://jobs.ua/company-perspektiva-ra-296887) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Зарплатня: 5000 грн.

Зайнятість: Повна з 9.00 до 18.00

Досвід роботи: Обов*язковий досвід роботи

Терміново потрібен бухгалтер в рекламну агенцію "Перспектива". Вимоги: досвід роботи від 3-5 років, чол. чи жінка від 20 років, Графік роботи: повний робочий день. Заробітна плата 5000 грн. Ми рекламна агенція повного циклу. Обов*язки: виписка первинної документації, оплата рахунків, ведення звітності, 1 оформлена людина, нарахування заробітної плати..... Ми платники ПДВ на загальній системі оподаткування. Медок, клієнт банк, 1с-8.2.

Детальніше про нас Ви зможете дізнатись на сайті raperspektiva.zakupka.com/ Ваше портфоліо та резюме надсилайте на e-mail: отправить резюметел.: (066) 584-28-20 (Віта)

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору