Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Бухгалтер

 12 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Бухгалтер по транспорту

Требования:

Образование: высшее.

Знание:

нормативных документов, касающихся работы автотранспорта; норм списания топлива, применения повышающих и понижающих коэффициентов; базовых правил бухгалтерского и налогового учета.

Уверенный пользователь ПК: 1С 8, Word, Еxcel, Outlook, МЕДОК.

Обязанности:

контроль и инвентаризация остатков топлива в баках грузовых и легковых автомобилей; внесение в учетную систему данных из путевых листов грузовых автомобилей, другого транспорта спец. назначения и их проверка; сверки с поставщиками; выдача смарт-карт; ведение статистической и внутренней отчетности; прием входящих налоговых накладных от поставщиков топлива.

Мы предлагаем:

Официальное трудоустройство; Конкурентоспособную заработную плату; Социальные гарантии; Мобильную связь, ноутбук.
Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

 
↑ Вгору