Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Бухгалтер

Заблокована
  8 лютого  Київ 
Компанія: ТОВ "Компанія "Адрем"  (https://jobs.ua/company-tov-kompanya-adrem-375096) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Знания и умения работать в 1с 7.7, 8.2 Бухгалтерия. Ведение бухгалтерского учета, знание основ бух.учета, проверка бух. проводок Знание основ налогового кодекса. Умение ориентироваться в законодательных актах.
Владение навыками работы в программах для сдачи отчетности

Обязанности: Проведение первичной документации, проверка создания проводок программой, начисление з/п, составление отчетности, работа в клиент-банке.

Условия: Офис. Рабочий день с 9 до 18. Уровень з/п обсуждается в процессе собеседования по результатам тестирования респондента.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору