Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Дизайнер-конструктор, віддалено

Заблокована
 13 березня  Хмельницький 
Компанія: Suzie  (https://jobs.ua/company-suzie-403840) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Хочу детальніше познайомити з нашою компанією. TM Suzie - український виробник брендового дитячого одягу, відомий по всій країні, а також за її межами. Щороку наша дружня та злагоджена команда створює понад 200 унікальних успішних моделей в колекціях шкільної форми, верхнього одягу, трикотажу, святкових та повсякденних суконь. Слідуємо останнім модним течіям, постійно відвідуємо виставки тканин та фурнітури, покази мод та шоу-руми.

Запрошуємо до віддаленої, а також тісної співпраці талановитих дизайнерів та конструкторів для створення спільних колекцій. Пропонуємо варіанти співпраці по розробці колекції від початку і до кінця, а також поетапно:

  • створення технічних ескізів моделей
  • створення конструкцій моделі
  • відшив експериментального взірця
  • виконання градації на ростовку
  • розробка технологічної документації

Ти зможеш проявляти себе працюючи пліч-о-пліч з професіоналами своєї справи, які люблять дітей та роблять для них найкращі речі. Пізнавати нові тенології та ловити течію, отримаєш особистісний, професійний та кар'єрний ріст.

Результатом нашої співпраці стануть нові колекції стильного одягу, які зможуть зробити щасливішими дітей усього світу!

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору