Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Дизайнер полиграфии

Заблокована
9 000 грн.
  7 лютого  Одеса 
Компанія: Типография Гифт-К  (https://jobs.ua/company-tipografiya-gift-k-1576537) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

• опыт работы в полиграфии от 2 лет;

• опыт работы дизайнером от 5 лет.

• Знание программ: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Acrobat Professional, Corel Draw;• Знание норм и наличие опыта предпечатной подготовки оригинал-макетов всоответствии с технологическими требованиями полиграфическогопроизводства, для разных видов печати (офсетной, цифровой, трафаретной и т. д.);

• Внимательность, аккуратность.

  • ВНИМАНИЕ! ОБЯЗАТЕЛЬНО К РЕЗЮМЕ ПРИКРЕПЛЯЙТЕ ПОРТФОЛИО (либо ссылку на него)

Обязанности:

• допечатная подготовка дизайн макетов;

• разработка дизайн макетов для полиграфии;

УСЛОВИЯ РАБОТЫ: Место работы — г. Одесса, испытательный срок 1 мес. (оплачиваемый), офиц. трудоустройство после испытательного срока, прекрасная атмосфера в коллективе, комфортные условия работы.Рабочий день с 9 — 00 до 18−00, выходные: суббота, воскресенье.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору