Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Экономист по обслуживанию физ. лиц в банк

 11 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Крупнейший банк юга Украины Акционерный Банк «Пивденный» приглашает принять участие в конкурсе на вакансию: «Экономиста по обслуживанию физических лиц в Банк».

Мы гарантируем интересные и сложные задачи, возможность участия в проектах Банка, профессиональное развитие, возможность карьерного роста, официальное оформление, достойную заработную плату.

Требования:Высшее экономическое образование; опыт работы в банке на аналогичной должности от 1 года; знание нормативно-правовых актов по обслуживанию физических лиц. Умение вести переговоры, опыт успешных продаж банковских продуктов.

Обязанности:

Комплексное обслуживания физических лиц;

Продажи продуктов и услуг банка.

Условия работы:

Пятидневка с 9.00−18.00; з/п по итогам собеседования.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору