Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Энергетик

8 000 грн.
  9 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: ІІІ категория по эл. безопасности

Условия работы: полный рабочий день (м.б. по совместительству)

Обязанности: лицо ответственное за электрохозяйство малому предприятию (производство светодиодных светильников) требуется энергетик с опытом работы электрика. Официальное оформление. р-н Пересыпьского моста (ул. Известковая (бывш. «лакокраска»). 2-х эт. здание. Щитовая с 3-х ф. вводом. Учет в ТП (не на балансе). Разреш. мощн. 35 кВт. Эл. оборудование, офисные помещения.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору