Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Флорист

 30 грудня 2017 Одеса 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Салону флористики в центре города требуется флорист-продавец.

Требования: возраст от 20 до 35 лет. Приветствуется знание английского языка и образование, опыт работы в сфере флористики. Личные качества: пунктуальность, умение работать в команде, ответственность, коммуникабельность, доброжелательность, творческий подход к работе.

Условия работы: график работы 2/2, с 10:00 до 21:00, официальное оформление, премии, дружный коллектив.

Обязанности: Обслуживание клиентов салона, уход за срезанными цветами, составление букетов и композиций в различных техниках, упаковка подарков, поддержание порядка.

По всем вопросам и для записи на собеседование звонить по телефону.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору