Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Фрезеровщик

Заблокована
10 000 грн.
 21 березня  Харків 
Компанія: Иприс-Профиль  (https://jobs.ua/company-ipris-profil-1577351) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Стабильному производственному предприятию (производство металлоконструкций) на постоянное место работы в цех требуется фрезеровщик. Требования: опыт работы фрезеровщиком на производстве, отсутствие ограничений по здоровью, отсутствие вредных привычек. Мы предлагаем: официальное оформление, полный соцпакет, обеспечение спецодеждой, доставку до работы служебным автобусом от ст.м. Индустриальная (бывш. Пролетарская). Заработная плата 10 000 грн, выплачивается без задержек, 2 раза в месяц. Справки по телефону: 067-828-54-82, менеджер по персоналу Алена Владимировна.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору