Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Фрезеровщик ювелирных изделий

10 000 грн.
  9 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

На постоянной основе- работа в офисе

Требования: м/ж, желательно 20−45. специалист по 3Д моделированию ювелирных украшений, желательно опыт работы на 3 Д принтере фрезеровальный станок

Опыт работы 3Д модельером со знанием соответствующих программ. Понимание технологического цикла и особенностей ювелирного производства— будут Вашим преимуществом.

Условия работы: 5 дневная рабочая неделя. офис в районе пр. Калинина.

График работы: оговаривается при собеседовании, желательно работа по месту печати принтера

Обязанности: Создание трехмерных моделей ювелирных изделий для их последующего производства и подготовка созданных моделей к прототипированию на 3d-принтере.


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору