Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Грузчик

Заблокована
5 600 грн.
 17 березня  Запоріжжя 

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Фирме необходим грузчик. Добросовестно относящийся к работе.

Работа заключается в подвозе контейнеров для мусора к мусоровозу. А также возвращении контейнера на площадку для мусора. Водитель мусоровоза помогает грузчику.

Вывоз мусора у клиентов происходит соответствии с графиком. Ранний выезд на маршрут. Рабочий день заканчивается, как правило, в 13-00. Фирма расположена в городе Запорожье.

Зарплата 5 000 - 5900 гривен. Размер заработка зависит от объёма вывезенного мусора. Рабочий день, как правило, до 13-00.

Бытовым условиям уделяется большое внимание, есть душ, холодильник. Фирма строго выполняет законодательство Украины о труде. Выдаётся спецодежда. Всегда своевременная выплата зарплаты, предоставляется отпуск. Только официальное оформление !

Звонить с 9-00 до 16-50 в рабочие дни. Звонок с городских таксофонов Запорожья на указанный контактный номер - бесплатный.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору