Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

HTML/CSS-верстальщик

  5 січня Дніпро 
Категорії:IT, WEB фахівці

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Веб-студия в Днепре ищет HTML/CSS верстальщика, мечтающего стать фронтэнд-девелопером.

Мы делаем сайты на Drupal — от лендингов и сайтов-визиток до крупных порталов и интернет-магазинов. Иногда бывают проекты на Wordpress и других CMS и фреймворках.

Требования:

  1. Писать хороший HTML/CSS код.
  2. Уметь подключать его к CMS.

Обязательно уметь адаптивную верстку, Bootstrap и JavaScript хотя бы на уровне jQuery.

Желательно уметь пользоваться препроцессором Sass/SCSS, системой сборки Gulp, системой управления версиями Git, командной строкой Linux. Если не знаете ­— поможем освоить.

В перспективе работа со сложными проектами и продвинутыми технологиями (Angular, React, Python/Django) с соответствующей зарплатой.

Условия работы:

Офис студии в центре Днепра: ул. Староказацкая 56 — это низ Кирова, возле парка Глобы. График работы с 09:00 до 18:00, перерыв 1 час. Суббота, воскресенье и государственные праздники — выходные.

Зарплата по результатам собеседования.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 VIP вакансії

↑ Вгору