Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Инженер-конструктор

Заблокована
 21 лютого  Харків 
Компанія: Grafix  (https://jobs.ua/company-grafix-1576684) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від п'яти років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Обязанности: разработка оборудования для порошковой покраски (печи полимеризации, камеры напыления, транспортные системы, вентиляция, металлоизделия), оформление конструкторской документации на нестандартное оборудование, согласование параметров конструкции с заказчиком, решение вопросов технологии рабочих процессов разрабатываемого оборудования, конструкторское сопровождение процесса изготовления, монтажа, отладки и внедрения разработанного оборудования.
Требования: в/о, опыт конструкторской деятельности не менее 3-5 лет в проектировании нестандартного оборудования, ПК (включая графические конструкторские программы, желательно SolidWorks). Плюсом будут навыки просчёта заказов.

Ждём активно развивающихся специалистов открытых новым знаниям и новому опыту.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору