Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Инженер по компьютерным системам

6 000 грн.
 27 грудня 2017 Одеса 
Категорії:IT, WEB фахівці

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Условия работы: пятидневный режим работы с 8.00 до 17.00

Обязанности:здійснює технічну підтримку користувачів, допомогає працівникам під час освоєння ними нових систем та програмного забезпечення, забезпечує підтримку програмних засобів, вичислювальної техники, приймає міри по усуненню виявлених недоліків, своєчасна обрабка, збір, підготовка та передача інформації

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 VIP вакансії

Схожі вакансії

 
↑ Вгору