Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Инженер по проектно-сметной работе

  4 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

Требования:

Образование высшее, строительное (ПГС), о/р от 3 лет, знание технологии строительно-монтажных работ, программный комплекс АВК3,5. АС4-ПИР, знание системы ценообразования

Обязанности:

Адаптация смет к требованиям госстандартов (работа с бюджетными объектами), умение работать под давлением сроков/обстоятельств, составление смет на проектные, монтажные и общестроительные работы.

Условия работы:

5-дневка, комфортные условия труда, доставка транспортом компании с/на работу.

З/п По результатм индивидуального собеседования с руководителем

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору