Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Инженер-сметчик

 27 грудня 2017 Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

В строительную компанию срочно требуется инженер-сметчик с опытом работы не менее 7 лет!

В связи с увеличением объема работ мы расширяем штат СДО.Нам срочно требуется инженер- сметчик с опытом работы с промышленными предприятиями не менее 7-ми лет.

Все что от Вас требуется это быстро и правильно составлять сметы в программе АВК, а также уметь защитить их перед заказчиком.

Наша компания уже 10 лет является генеральным подрядчиком на самых крупных промышленных предприятиях области.Мы обеспечим Вас стабильной работой и достойной заработной платой, возможностью карьерного роста.

У нас работают грамотные и дружественные сотрудники.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору