Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Инженер технолог химик

Заблокована
  8 березня  Дніпро 
Компанія: МИМ  (https://jobs.ua/company-mim-248311) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: инженер технолог химик без в/п!

Обязанности: обслуживание клиентов металл и машинострой промышленности . Продажа химикатов и внедрение химических технологий ЕС. Коммандировки по Украине и за гран.

Условия: требуется специалист в возрасте от 26. До 33 года с опытом работы в сфере продаж, химических технологий, машиностроения.

Работа в офисе и командировки. Зарплата достойная с полным соц пакетом. Направление химическая подготовка поверхности металлов, гальваника и гоячая оцинковка, обработка метизов, труб, листа.

Возможность не получить з/п а заработать нормальные деньги.

ВНИМАНИЕ! Самовлюбленным с завышенным эго просим оставаться на диване и смотреть тв.

Основные требование : знание химии или металлургии, опыт продаж чего то, автомобиль, частичное или полное владение английским.

Тел 0506402713

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору