Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Инкассатор

10 000 грн.
 10 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Крупнейший банк юга Украины Акционерный Банк «Пивденный» приглашает принять участие в конкурсе на вакансию: «Инкассатора». Мы гарантируем интересные и сложные задачи, возможность участия в проектах Банка, профессиональное развитие, возможность карьерного роста, официальное оформление, достойную заработную плату.

Требования: опыт работы на аналогичной должности в банке от 1 года, знание нормативно правовых документов, которые регламентируют инкассацию средств и перевозку ценностей: Инструкций НБУ № 29, № 174. Желательно иметь сертификат прохождения курсов для инкассаторов.

Условия работы: пятидневка, с 9.00 до 18.00, оклад 10 000 грн.

Обязанности:

инкассация средств клиентов; перевозка валютных ценностей из / в НБУ; загрузка/разгрузка банкоматов; подкрепление опер.кассы отделений, РО банка; доставка подкреплений по адресу клиента банка.
Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору