Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Инспектор службы охраны

 10 січня Харків 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Инспектор службы охраны

Требования:

опыт работы охранником в торговых центрах, служба в армии или в правоохранительных органах является преимуществом; отсутствие судимостей и административных правонарушений; отсутствие медицинских противопоказаний для работы в охране; понимание принципов охраны; стрессоустойчивость, дисциплинированность;

опрятный внешний вид

Обязанности:

охрана общественного порядка, сохранность ТМЦ на объектах компании, пресечение противоправных действий в отношении жизни и здоровья персонала.

Условия работы:

дневные графики работы с «плавающими» выходными; заработная плата без задержек, зависит от количества рабочих смен; официальное трудоустройство.

Месторасположение ювелирного супермаркета: пр-т. Героев Труда,9; Окружное шоссе, 4А


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору