Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Интернет контент менеджер

Заблокована
3 000 грн.
  5 березня  Київ 
Компанія: 1karpaty com  (https://jobs.ua/company-1karpaty-com-1577719) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:віддалена робота

Опис вакансії

Требования: свободный серфинг в интернете, базовое понимание html, exel. Работа постоянная, график Пн-Пт с 10-18 Сб 11-16 Не присылайте резюме без наличия базовых понятий (html, exel) Не пишите нам, если у Вас мало свободного времени (смотреть график работы). Обучение (при наличии базовых навыков) Оплата своевременная.

Обязанности: Работа техническая, изменение информации на сайтах, поиск информации в интернете, добавление материалов на сайт, ведение отчетности.


Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору