Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Кладовщик

5 250 грн.
 10 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Требования: Желательно мужчина, от 23 до 45 лет. Владение навыками оргтехники. Аккуратность, энергичность, внимательность, коммуникабельность, трудолюбие, усидчивость, оперативность, стрессоустойчивость, быстрая обучаемость.

Обязанности: Грамотный прием и выдача товара, осознанная и качественная комплектация заказов. Умение быстро проводить инвентаризацию товара. Группы товаров с которыми мы работаем: табачные изделия, кондитерка (батончики, шоколадки, снеки), минеральная вода и напитки.

Обучение специфике бесплатно.

График: Рабочая неделя 5 дней выходные по графику. Рабочий день с 8:00 до 18:00. Возможны дополнительные выходные.


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору