Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Консультант по табачной продукции

  9 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Консультант по табачной продукции

Требования:

девушки привлекательной внешности, без дефектов речи, уверенные в себе, коммуникабельные; возраст от 18 до 25 лет; рост: строго от 165 см; размер одежды XS-M (38−44).

Условия работы:

Консультация потребителей которые курят; Работа в магазинах и супермаркетах города; Владение информацией

Обязанности:

4 часа в день/6 дней в неделю; ЗП от 43грн/час; бесплатное обучение; участие в различных тренингах и доп.проектах; бонусирование сотрудников.

Для собеседование, предварительная запись по телефону:


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

↑ Вгору