Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Консультація по роботі в Польщі

Заблокована
 14 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Хочу заробити - поїду в Польщу. Консультації за телефонами. Що пропонуємо ми? Компанія WorkUnit бере кожного свого клієнта під опіку з моменту підписання договору і до моменту його офіційного працевлаштування в Польщі. Ми Вас безкоштовно проконсультуємо і надамо повну інформацію про працевлаштування в Польщі; Беремо на себе вирішення всіх формальностей; Готуємо повний пакет документів для отримання робочої візи (запрошення від прямого роботодавця, анкета у візовий центр, страховий поліс) і т.п.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору