Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Копирайтер

Заблокована
4 000 грн. + %
  8 лютого  Київ 
Компанія: Ковалев Андрей Викторович  (https://jobs.ua/company-kovalev-andrey-viktorovich-1576647) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Высшее образование; Опыт работы копирайтером не менее 2-х лет. Отличное знание русского языка. Знание основ маркетинга и маркетинговых коммуникаций. Умение находить нужную информацию для написания текстов

Обязанности: Написание текстов: новостей для сайта презентаций компании коммерческих предложений адресных писем клиентам текстов рассылок текстов для каталогов компании приглашений на мероприятия PR-материалов (публикаций) постов в социальных сетях интересных продающих текстов.

Условия:

  • Официальное трудоустройство;
  • Полный рабочий день;
  • Возможность частично дистанционной работы;
  • Комфортабельный офис;
  • Интересная работа в разных проектах, в разнообразных сферах деятельности;
  • Полный рабочий день.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору