Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Курьер

4 000 грн.
 10 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

В курьерскую службу в связи с расширением на постоянную работу требуются пешие курьеры.

Требования: опыт работы курьером, ответственность, исполнительность, опрятный внешний вид, отсутствие вредных привычек! Приоритет отдается имеющим опыт работы на аналогичной должности от 1 года.

Условия работы: график работы — ПН-ПТ с 9:30 до 18:30. Вечерняя и субботняя работа оплачивается дополнительно. З/п: 4000 грн + проезд + моб. связь. Официальное трудоустройство. Своевременная выплата

заработной платы! Молодой и дружный коллектив.

Обязанности: доставка корреспонденции по г. Днепр.

Запись на собеседование по телефону.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору